Ads Auto Nemenčinė

(Oniksas CUP, 2024 m. turnyras)
Vidutinis amžius: 37.14

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Kazimir JackevičGynėjas1972-06-28100
Roman PanasiukGynėjas1988-08-11000
Jurijus LabutisGynėjas1980-06-16000
Erik ZamaraGynėjas1992-08-30100
Vitalij GrinevskijGynėjas1980-07-28000
Evaldas CharukasGynėjas2007-05-31100
Miroslav ValentinovičGynėjas1970-04-30000
Evaldas JuškaGynėjas1970-08-24000
Aleksandr MacevičSaugas1991-04-08000
Denis KondratovičSaugas1979-08-11000
Darius ŠablinskijSaugas2000-00-00500
Arūnas ČekanavičiusSaugas1968-12-15200
Maksim ZamaraSaugas1998-11-03100
Daniel TarasevičSaugas1997-12-11600
Ryšard SuchodolskiSaugas1976-12-09100
Liudas VišniovasSaugas1993-09-05700
Oleg KondratovičSaugas000
Jevgenij GrochackijSaugas1981-07-27300
Emil GrochackijPuolėjas2005-05-03300
Maksim KondratovičPuolėjas2009-06-08100
Arūnas AnusevičiusPuolėjas1984-03-09000
Vasilij BarnaPuolėjas1992-10-26000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Oniksas CUP2024 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė103200Detali istorija
Oniksas CUP2023 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102000Detali istorija
Oniksas CUP2020 m. turnyrasAds Auto Nemenčinė102500Detali istorija
Oniksas CUP2019 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė103600Detali istorija
Oniksas CUP2018 m. pirmenybėsAds Auto Nemenčinė101900Detali istorija
Oniksas CUP2017 m. sezonasAds Auto Nemenčinė101810Detali istorija
Oniksas CUP2016 m. sezonasAds Auto Nemenčinė121200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado110060+63
2FK Alytis110062+43
3FK Fortitudo110064+23
4FK Eagle Team - Setaltas110053+23
5FK Grija2101109+13
6FC Žalia Raudona210168-23
7FK Dinamika210168-23
8FM Vilniaus Vytis100136-30
9VU MIF200259-40
10VRFM100126-40

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Ernest Plavskij Komanda:FK Grija
4 Varžybų:2
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
3 Varžybų:2
Paulius Obolevičius Komanda:El Dorado
2 Varžybų:1
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
2 Varžybų:2
Ignas Kunickas Komanda:VU MIF
2 Varžybų:2
Edvardas Nuobara Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
2 Varžybų:1
Edgaras Barysas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Daniel Gunevič Komanda:FK Dinamika
2 Varžybų:1
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Edgaras Dančenkovas Komanda:FK Dinamika
1 0
Rimvydas Strazdas Komanda:El Dorado
0 1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
0 1
Vaidotas Jarašius Komanda:VU MIF
0 1
Balandis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Mūsų partneriai: