Almantas Tamulionis
Almantas Tamulionis

Gimimo data: 1993-02-27

Komanda: FK Contra - Prima Line
Pozicija: Gynėjas
Marškinėlių numeris: 4

Sezono įvykiai (MFL, 2024 metų sezonas)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12024-04-111FK Contra - Prima Line - FK Vilnoja11:1 (31:00)
22024-04-182FK Joga Bonito - FK Contra - Prima Line1:7
32024-04-253FK Contra - Prima Line - MSC3:4
42024-05-308FK Contra - Prima Line - FK Maraksis0:2
52024-06-069Inter Vilnius - FK Contra - Prima Line1:12 (50:00)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaGrupė / DivizionasVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Contra - Prima LineB5200
MFL2023 metų sezonasFK Contra - Prima LineA3000
MFL2022 metų sezonasFK Contra - Prima LineB171200
MFL2021 metų sezonasFK Contra - Prima LineB151100
MFL2020 metų sezonasSKK OniksasA12100
MFL2019 metų sezonasSKK OniksasA181000
MFL2018 metų sezonasSKK OniksasA13800
MFL2017 metų sezonasSKK OniksasA15310
MFL2016 metų sezonasSKK OniksasA11300
MFL Taurė2023 metaiFK Contra - Prima LineA0000
MFL Taurė2022 metaiFK Contra - Prima LineA1000
MFL Taurė2019 metaiSKK OniksasA0000
MFL Taurė2018 metaiSKK OniksasA2000
MFL Taurė2017 metaiSKK OniksasA4100
MFL Taurė2016 metaiFK FortitudoA0000
MFL Supertaurė2023 metaiFK Contra - Prima LineA0000
MFL Supertaurė2018 metaiSKK OniksasA1000
Žiemos MFL2018 žiemaSKK OniksasA4000
Žiemos MFL2017 žiemaSKK OniksasA101210
Sezono uždarymas2014 LapkritisVieni vartaiA5300

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado87013214+1821
2FK Eagle Team - Setaltas86023120+1118
3FK Alytis85123622+1416
4VRFM84132824+413
5FC Žalia Raudona84133027+313
6FK Fortitudo83322720+712
7FK Grija84043431+312
8FM Vilniaus Vytis82152745-187
9FK Dinamika81072046-263
10VU MIF80171834-161

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 10

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
10 Varžybų:6
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
10 Varžybų:7
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
8 Varžybų:7
Edvin Volodkovič Komanda:FM Vilniaus Vytis
8 Varžybų:8
Artūras Borščevskis Komanda:FK Grija
8 Varžybų:8
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
7 Varžybų:7
Kostas Strielkūnas Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:8
Ernestas Pilypas Komanda:FK Fortitudo
7 Varžybų:8
Gediminas Skrockas Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
7 Varžybų:7
Simas Kartočius Komanda:FK Fortitudo
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
1 1
Marius Linkevičius Komanda:FK Alytis
0 2
Edgard Karužel Komanda:FK Grija
0 2
Robert Šuškevič Komanda:FC Žalia Raudona
0 2
Viačeslav Rodevič Komanda:VRFM
0 2
Rolandas Leliukas Komanda:FK Fortitudo
0 2
Viktor Skrypnishenko Komanda:FK Dinamika
1 0
Aleksandras Mininkovas Komanda:FK Grija
1 0
Dariuš Jankovskij Komanda:FK Dinamika
1 0
Romuald Kliukoit Komanda:FK Grija
1 0
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: