Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
FC IndEx
MFL 2016 metų sezonas
2016-05-26 18:30:00
Stadionas:
II "Fanų" ketvirtis
Teisėjai:
Regimantas Jasiūnas
3:6
Žvėryno bulls
Įvarčiai
0:1 03:00
Laimonas Stumbras
0:2 11:00
Danielius Vaitkus
Marek Alijev
1:2 13:00
Vitalij Krasovskij
2:2 23:00
2:3 27:00
Gediminas Vilutis
Valerij Krasockij
3:3 30:00
3:4 36:00
Danielius Vaitkus
3:5 42:00
Vaidas Daugėla
3:6 44:00
Vaidas Daugėla
Varžybose dalyvavo
Paulius Bartaševičius
Sergej Viliavin
Vitalij Krasovskij
Valerij Krasockij
Vladimir Zadneprovskij
Andrius Stankevičius
Vitalij Romancevič
Igor Kuznecov
Ernestas Česonis
Marek Alijev
Danielius Vaitkus
Vladimir Tolkačiov
Mark Staškėvič
Vaidas Daugėla
Laimonas Stumbras
Renatas Sužiedelis
Valdemar Petrovskij
Valerij Liachovič
Gediminas Vilutis
Andrius Rakštys
Edvardas Sadovskis
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2016-10-06
MFL
2016 metų sezonas
Žvėryno bulls
-
FC IndEx
2:5
2016-09-08
MFL
2016 metų sezonas
Žvėryno bulls
-
FC IndEx
3:0
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
3
3
0
0
14
2
+12
9
2
FK Eagle Team - Setaltas
3
3
0
0
18
11
+7
9
3
FK Alytis
3
2
0
1
12
8
+4
6
4
FC Žalia Raudona
4
2
0
2
16
14
+2
6
5
FK Fortitudo
3
2
0
1
12
10
+2
6
6
FK Grija
3
1
0
2
10
10
0
3
7
FK Dinamika
3
1
0
2
6
11
-5
3
8
FM Vilniaus Vytis
3
1
0
2
10
16
-6
3
9
VRFM
3
1
0
2
5
11
-6
3
10
VU MIF
4
0
0
4
8
18
-10
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 4
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-05-02
FK Eagle Team - Setaltas
8:4
FM Vilniaus Vytis
2024-05-02
FK Dinamika
0:3
El Dorado
2024-05-02
FC Žalia Raudona
6:1
VU MIF
2024-05-02
FK Fortitudo
2:1
FK Alytis
2024-05-02
FK Grija
0:1
VRFM
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
8
Varžybų:
4
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
3
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
3
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
4
Varžybų:
3
Pavel Pelakauskas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
4
Varžybų:
4
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Lukas Vaičiūnas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Artur Juchno
Komanda:
El Dorado
3
Varžybų:
3
Edvin Volodkovič
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
3
Varžybų:
3
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Romuald Kliukoit
Komanda:
FK Grija
1
0
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Augustas Trinkūnas
Komanda:
FK Alytis
0
1
Rolandas Leliukas
Komanda:
FK Fortitudo
0
1
Regnar Krot
Komanda:
FK Grija
0
1
Vydmantas Kuzmickas
Komanda:
FK Fortitudo
0
1
Viačeslav Rodevič
Komanda:
VRFM
0
1
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Gegužė 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Mūsų partneriai: