Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
FK Stickers
MFL 2016 metų sezonas
2016-06-16 20:30:00
Stadionas:
I "Fanų" ketvirtis
Teisėjai:
Gediminas Macevičius
4:3
Western Union
Įvarčiai
Eduard Ratiuk
1:0 03:00
1:1 14:00
Robert Catalin Ionescu
Denis Govorkov
2:1 19:00
Denis Govorkov
3:1 21:00
3:2 26:00
Robert Catalin Ionescu
Pavel Ševčuvianec
4:2 29:00
4:3 40:00
Robert Catalin Ionescu
Varžybose dalyvavo
Dmitry Medvedev
Eduard Ratiuk
Artūras Jegorenkovas
Justas Ramanauskas
Denis Govorkov
Seimur Alyjev
Pavel Ševčuvianec
Robertas Dambrauskas
Vitalijus Baranauskas
Mindaugas Bačiulis
Damir Nugumanov
Edvinas Adomaitis
Leonid Lisovskij
Tomas Rackevičius
Gražvydas Girniukaitis
Giedrius Kinčius
Tomas Lencses
Nuno Barbosa E Castro
Dominykas Brekys
Darius Ogintas
Robert Catalin Ionescu
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2016-10-13
MFL
2016 metų sezonas
Western Union
-
FK Stickers
1:6
2016-05-26
MFL
2016 metų sezonas
Western Union
-
FK Stickers
1:4
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
3
3
0
0
14
2
+12
9
2
FK Eagle Team - Setaltas
3
3
0
0
18
11
+7
9
3
FK Alytis
3
2
1
0
12
7
+5
7
4
FK Fortitudo
3
1
1
1
11
10
+1
4
5
FK Grija
3
1
0
2
10
10
0
3
6
FC Žalia Raudona
3
1
0
2
10
13
-3
3
7
FK Dinamika
3
1
0
2
6
11
-5
3
8
FM Vilniaus Vytis
3
1
0
2
10
16
-6
3
9
VRFM
3
1
0
2
5
11
-6
3
10
VU MIF
3
0
0
3
7
12
-5
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 4
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-05-02
FK Eagle Team - Setaltas
8:4
FM Vilniaus Vytis
2024-05-02
FK Dinamika
0:3
El Dorado
2024-05-02
FC Žalia Raudona
VU MIF
2024-05-02
FK Fortitudo
1:1
FK Alytis
2024-05-02
FK Grija
0:1
VRFM
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
5
Varžybų:
3
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
3
Pavel Pelakauskas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
3
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
4
Varžybų:
3
Lukas Vaičiūnas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Artur Juchno
Komanda:
El Dorado
3
Varžybų:
3
Ernestas Pilypas
Komanda:
FK Fortitudo
3
Varžybų:
3
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
3
Varžybų:
3
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Romuald Kliukoit
Komanda:
FK Grija
1
0
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Marius Škadauskas
Komanda:
FC Žalia Raudona
0
1
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Ernest Bublevič
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Giedrus Šablinskas
Komanda:
El Dorado
0
1
Emil Grochackij
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
0
1
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Augustas Trinkūnas
Komanda:
FK Alytis
0
1
Gegužė 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Mūsų partneriai: