2019-10-16

Drausminių taisyklių pažeidimai

MFL atstovas Tomas Butkus priėmė sprendimus dėl drausminių taisyklių pažeidimų ir skirti vienerių rungtynių diskvalifikacijas:


FC IndEx komandos žaidėjui Edvardui Nuobarai (raudona kortelė).  

FK Fortitudo komandos  žaidėjams Giedriui Viktoravičiui (5 geltona kortelė) ir Karoliui Zairiui (raudona kortelė)

El Dorado komandos  žaidėjui Mindaugui Bičkovui (raudona kortelė). 

FK Volcano  komandos  žaidėjui Ivan Simonov (raudona kortelė). 

FK Valčiūnai komandai skiriamas techninis pralaimėjimas už neatvykimą į rungtynes su FK Barbakanas komanda. Jiems taip pat skiriama 52 eur. bauda, o komandos  žaidėjams Viačeslav Rodevič (raudona kortelė) ir Aleksandr Kirijekov (raudona kortelė) lieka galioti vienerių rungtynių diskvalifikacija, gauta po 19 turo.

Turnyrinė lentelė

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado22191210730+7758
2Eagle Team - Žibintas22163312961+6851
3Maracana2213368069+1142
4FK Rotalis2212286962+738
5FK Fortitudo229677686-1033
6FK Polivektris229589674+2232
7FK Rytas22102109183+832
8FC IndEx2293109182+930
9Western Union2273126880-1224
10SKK Oniksas2256117277-521
11FK Spartakas22331657142-8512
12FK Riešė22112052142-904

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
Turas 22

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Marius Linkevičius* Komanda:Eagle Team - Žibintas
31 Varžybų:16
Andrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
27 Varžybų:20
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
23 Varžybų:17
Valdemar Šaveiko* Komanda:FK Rytas
23 Varžybų:18
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris
22 Varžybų:22
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:19
Paulius Sakalis* Komanda:FK Rotalis
20 Varžybų:17
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
18 Varžybų:20
Arnoldas Čepkauskas Komanda:FK Riešė
18 Varžybų:21
Artur Juchno Komanda:El Dorado
17 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras: MFL
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Giedrius Viktoravičius* Komanda:FK Fortitudo
1 5
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris
0 5
Dmitrij Raksa Komanda:FK Spartakas
1 3
Martynas Rumkis* Komanda:Eagle Team - Žibintas
0 4
Artūras Jeršovas Komanda:Maracana
0 4
Vilius Petkevičius Komanda:FK Fortitudo
1 2
Nikolaj Misiuk Komanda:Maracana
1 2
Žygimantas Okulevičius* Komanda:FK Rotalis
1 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
1 2
Audrius Veikutis Komanda:Maracana
0 3
Lapkritis   2019
PrAnTrKtPnŠtSk
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Mūsų partneriai: