SFK Novovileisk

(MFL Taurė, 2019 metai)
Komandos treneris: Artūr Sikorskij

Vidutinis amžius: 24.08

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Pavel AbragimovičVartininkas1986-11-08000
Zbignev LinakVartininkas1982-07-30000
Andrej ZanjevGynėjas2001-03-10000
Marijan NevedomskijGynėjas1999-10-11100
Gabriel Marsagišvili-HomerGynėjas1991-05-08000
Maksim AsačiovGynėjas2001-08-18000
Denis AksionovGynėjas2002-02-18000
Robertas JaristoGynėjas1999-02-11000
Marek FilistovičiusGynėjas2000-03-08000
Artur OstrouchGynėjas1989-03-11000
Edvard BorodkoGynėjas2000-05-01000
Marek RasinskijSaugas1991-08-14000
Ernest LovkisSaugas2000-08-24000
Vladislav PetkevičSaugas2000-03-16000
Andžej LisovskijSaugas2000-09-25000
Deivydas DziusSaugas1998-10-11000
Ernest ČerniavskijSaugas2000-05-23000
Edgar MetlinskijPuolėjas2000-02-14000
Jan StefanovičPuolėjas1991-01-1817080000
Lukas KaziukevičiusPuolėjas2002-05-08000
Sergej Listopadov Puolėjas1991-01-20000
Artūr PavlovskijPuolėjas1995-11-13000

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2019 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12019-05-311/8 finaloFSB Zenitas - SFK Novovileisk4:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2020 metų sezonasSFK Novovileisk205440Detali istorija
MFL2019 metų sezonasSFK Novovileisk2258121Detali istorija
MFL Taurė2019 metaiSFK Novovileisk1100Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado1411035222+3033
2GREEN TOWN - FK Eagle Team149235736+2129
3FK Rytas149146338+2528
4FC IndEx149145851+728
5Maracana149145349+428
6SKK Oniksas - TEC146084954-518
7FK Rotalis145092741-1415
8FK Fortitudo1431104448-410
9FK Polivektris1431103464-3010
10FK Eksperimentas1421112660-347

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Albertas Šaveiko* Komanda:FK Rytas
21 Varžybų:13
Erikas Milašauskas* Komanda:FC IndEx
20 Varžybų:11
Arvydas Veikutis Komanda:Maracana
18 Varžybų:14
Gediminas Skrockas Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
14 Varžybų:12
Tadas Švaikevičius Komanda:GREEN TOWN - FK Eagle Team
12 Varžybų:13
Arminas Lapinskas Komanda:SKK Oniksas - TEC
11 Varžybų:12
Valdemar Voinič Komanda:FC IndEx
10 Varžybų:14
Tomas Birškys Komanda:El Dorado
10 Varžybų:13
Jevgenij Učajev Komanda:Maracana
10 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado
9 Varžybų:14

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
Divizionas:
FotoInformacija
Simonas Solovjovas Komanda:FK Fortitudo
0 3
Martinas Sevruk Komanda:FK Eksperimentas
1 1
Viliam Novicki Komanda:FK Rytas
0 2
Darius Pupliauskas Komanda:El Dorado
0 2
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas
0 2
Giedrus Šablinskas Komanda:El Dorado
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
0 2
Tomaš Novoslavskij Komanda:FK Rytas
0 2
Sergej Viliavin Komanda:FK Rotalis
0 2
Daimonas Apitionakas Komanda:FK Polivektris
0 2
Spalis   2020
PrAnTrKtPnŠtSk
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Mūsų partneriai: