Apie mus
Nuostatai
Kontaktai
Tinklalaidės
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų perėjimai
MFL Rekordai
Komandų reitingas
Teisėjai
Stadionai
MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
MFL Supertaurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Kings League
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Vasaros MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Žiemos MFL
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Oniksas CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Istorija
Varžybų informacija
FK Riešė
MFL 2023 metų sezonas
2023-10-05 20:00:00
Stadionas:
III "Fanų" ketvirtis
Teisėjai:
Eimantas Lotužys
4:5
FK Grija
Įvarčiai
Andrius Linkevičius
1:0 03:00
Andrius Linkevičius
2:0 07:00
Andrej Kitov
3:0 12:00
3:1 26:00
Aleksandras Mininkovas
3:2 30:00
Aleksandras Mininkovas
3:3 33:00
Artūras Borščevskis
Rytis Jakavonis
4:3 34:00
4:4 38:00
Vakaris Jaruševičius
4:5 49:00
Ernest Plavskij
Varžybose dalyvavo
Robert Choruzij
Tomas Guiskis
Rytis Jakavonis
Andrius Linkevičius
Dmitrij Gavrilov
Ivan Simonov
Aurimas Jaroslavskis
Andrej Kitov
Igoris Čaplijevskis
Darius Kolesnik
Igor Valevič
Viktor Kozlov
Ernestas Glavdelis
Sergej Markin
Edgard Karužel
Artūras Borščevskis
Vakaris Jaruševičius
Tomas Zegalenko
Ernestas Komarovas
Aleksandras Mininkovas
Ernest Plavskij
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2023-04-20
MFL
2023 metų sezonas
FK Grija
-
FK Riešė
9:3
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado
3
3
0
0
14
2
+12
9
2
FK Eagle Team - Setaltas
3
3
0
0
18
11
+7
9
3
FK Alytis
3
2
0
1
12
8
+4
6
4
FC Žalia Raudona
4
2
0
2
16
14
+2
6
5
FK Fortitudo
3
2
0
1
12
10
+2
6
6
FK Grija
3
1
0
2
10
10
0
3
7
FK Dinamika
3
1
0
2
6
11
-5
3
8
FM Vilniaus Vytis
3
1
0
2
10
16
-6
3
9
VRFM
3
1
0
2
5
11
-6
3
10
VU MIF
4
0
0
4
8
18
-10
0
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Turas 4
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2024-05-02
FK Eagle Team - Setaltas
8:4
FM Vilniaus Vytis
2024-05-02
FK Dinamika
0:3
El Dorado
2024-05-02
FC Žalia Raudona
6:1
VU MIF
2024-05-02
FK Fortitudo
2:1
FK Alytis
2024-05-02
FK Grija
0:1
VRFM
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Matas Radžiukynas
Komanda:
FC Žalia Raudona
8
Varžybų:
4
Tadas Švaikevičius
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
5
Varžybų:
3
Ernest Plavskij
Komanda:
FK Grija
4
Varžybų:
3
Edgaras Barysas
Komanda:
FK Alytis
4
Varžybų:
3
Pavel Pelakauskas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Gediminas Skrockas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Lukas Vaičiūnas
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
4
Varžybų:
3
Kostas Strielkūnas
Komanda:
FC Žalia Raudona
4
Varžybų:
4
Artur Juchno
Komanda:
El Dorado
3
Varžybų:
3
Edvin Volodkovič
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
3
Varžybų:
3
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
MFL
MFL Taurė
MFL Supertaurė
Kings League
Vasaros MFL
Žiemos MFL
Oniksas CUP
Sezonas
2013 metų sezonas
2014 metų sezonas
2015 metų sezonas
2016 metų sezonas
2017 metų sezonas
2018 metų sezonas
2019 metų sezonas
2020 metų sezonas
2021 metų sezonas
2022 metų sezonas
2023 metų sezonas
2024 metų sezonas
Divizionas:
Foto
Informacija
Romuald Kliukoit
Komanda:
FK Grija
1
0
Dariuš Jankovskij
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Viktor Skrypnishenko
Komanda:
FK Dinamika
1
0
Rimvydas Strazdas
Komanda:
El Dorado
0
1
Ernest Bublevič
Komanda:
FK Eagle Team - Setaltas
0
1
Giedrus Šablinskas
Komanda:
El Dorado
0
1
Emil Grochackij
Komanda:
FM Vilniaus Vytis
0
1
Vaidotas Jarašius
Komanda:
VU MIF
0
1
Augustas Trinkūnas
Komanda:
FK Alytis
0
1
Rolandas Leliukas
Komanda:
FK Fortitudo
0
1
Gegužė 2024
Pr
An
Tr
Kt
Pn
Št
Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Mūsų partneriai: