FK Contra - Prima Line

(MFL Taurė, 2022 metai)
Komandos vadovas: Žilvinas Danilevičius

Vidutinis amžius: 31.51

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
17Šarūnas ŽarkaitisVartininkas1993-07-31000
Mislav OhnjecVartininkas1985-08-26000
31Emas PetrauskasVartininkas1995-03-31000
Jaroslav JodkoVartininkas1986-09-12000
1Edvinas MackevičVartininkas1997-09-07000
77Vytautas DaniusGynėjas1993-03-14000
87Robertas DereviagoGynėjas1995-08-09000
37Deividas SkirmantasGynėjas1992-06-23000
8Deividas RadžiūnasGynėjas1993-11-13000
4Almantas TamulionisGynėjas1993-02-27000
Arnoldas BakšysGynėjas1992-07-18000
2Vitalij VerbovičGynėjas1986-04-28000
11Deividas VaržagalysSaugas1997-04-07000
10Žilvinas DanilevičiusSaugas1992-10-26000
9Nikita PčelnikovasSaugas1995-06-18000
5Matas DavidonisSaugas1991-12-11000
Yaroslav VasiutinSaugas1996-03-01000
93Gedas JucevičiusSaugas1993-09-11000
12Danas BaronasSaugas1993-01-06000
Egidijus GrinisPuolėjas1993-06-14000
95Aleksandar StankovičPuolėjas1993-01-07000
23Artūras KirkutisPuolėjas1992-10-28000
7Žydrūnas Germanas*Puolėjas1992-12-02100

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2022 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12022-04-071/8 finaloFK Contra - Prima Line - El Dorado1:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Contra - Prima Line95110Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Contra - Prima Line214970Detali istorija
MFL2022 metų sezonasFK Contra - Prima Line188151Detali istorija
MFL2021 metų sezonasFK Contra - Prima Line229670Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Contra - Prima Line1000Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Contra - Prima Line1500Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiFK Contra - Prima Line1100Detali istorija
MFL Supertaurė2023 metaiFK Contra - Prima Line1200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Fortitudo00000000
2FM Vilniaus Vytis00000000
3FK Tornado00000000
4FK Riešė00000000
5FK Vilnoja00000000
6FK Alytis00000000
7VRFM00000000
8MSC00000000
9FK Eksperimentas00000000
10WorldOne United00000000
11FK Eagle Team - Setaltas00000000
12FC Žalia Raudona00000000
13FK Grija00000000
14FK Contra - Prima Line00000000
15FK Joga Bonito00000000
16El Dorado00000000
17FK Dinamika00000000
18VU MIF00000000
19FK Maraksis00000000
20Inter Vilnius00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:1
Arnoldas Arbočius Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
2 Varžybų:1
Matas Radžiukynas Komanda:FC Žalia Raudona
2 Varžybų:1
Emil Borovik Komanda:FK Joga Bonito
2 Varžybų:1
Andrea Pignatelli Komanda:Inter Vilnius
1 Varžybų:1
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 Varžybų:1
Martynas Bačko Komanda:MSC
1 Varžybų:1
Normanas Staniulis Komanda:FK Alytis
1 Varžybų:1
Aleksandr Lebedev Komanda:FK Tornado
1 Varžybų:1

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Birželis   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų partneriai: