FK Contra - Prima Line

(MFL Taurė, 2024 metai)
Komandos vadovas: Žilvinas Danilevičius

Vidutinis amžius: 32.03

NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo data
Arnas KalinauskasVartininkas1993-02-01000
Jaroslav JodkoVartininkas1986-09-12000
17Šarūnas ŽarkaitisVartininkas1993-07-31000
8Deividas RadžiūnasGynėjas1993-11-13000
Matas ŽelvysGynėjas1998-07-06000
4Almantas TamulionisGynėjas1993-02-27000
Arnoldas BakšysGynėjas1992-07-18000
77Vytautas DaniusGynėjas1993-03-14000
Edgaras AršauskasGynėjas1993-01-30000
Aurimas BaubkusGynėjas1986-12-26000
Vaidas LileikaGynėjas1985-01-17000
Tadas ŠlimasGynėjas1993-06-06000
Ignas ValbasasSaugas1990-09-17000
93Gedas JucevičiusSaugas1993-09-11000
12Danas BaronasSaugas1993-01-06000
10Žilvinas DanilevičiusSaugas1992-10-26000
9Nikita PčelnikovasSaugas1995-06-18000
Rokas SlivinskasSaugas2000-12-31000
5Matas DavidonisSaugas1991-12-11000
Musah Anis YaraSaugas1997-06-23000
Ernest UsifoPuolėjas1992-08-17000
Ignas GriškonisPuolėjas1987-05-14000
23Artūras KirkutisPuolėjas1992-10-28000
7Žydrūnas Germanas*Puolėjas1992-12-02000
Arminas LapinskasPuolėjas1987-12-28110

Sezono įvykiai (MFL Taurė, 2024 metai)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12024-06-271/8 finaloVU MIF - FK Contra - Prima Line3:1

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
MFL2024 metų sezonasFK Contra - Prima Line105110Detali istorija
MFL2023 metų sezonasFK Contra - Prima Line214970Detali istorija
MFL2022 metų sezonasFK Contra - Prima Line188151Detali istorija
MFL2021 metų sezonasFK Contra - Prima Line229670Detali istorija
MFL Taurė2024 metaiFK Contra - Prima Line1110Detali istorija
MFL Taurė2023 metaiFK Contra - Prima Line1500Detali istorija
MFL Taurė2022 metaiFK Contra - Prima Line1100Detali istorija
MFL Supertaurė2023 metaiFK Contra - Prima Line1200Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Eagle Team - Setaltas00000000
2FC Žalia Raudona00000000
3FK Grija00000000
4FK Contra - Prima Line00000000
5FK Joga Bonito00000000
6El Dorado00000000
7FK Dinamika00000000
8VU MIF00000000
9FK Maraksis00000000
10Inter Vilnius00000000
11FK Fortitudo00000000
12FM Vilniaus Vytis00000000
13FK Tornado00000000
14FK Riešė00000000
15FK Vilnoja00000000
16FK Alytis00000000
17VRFM00000000
18MSC00000000
19FK Eksperimentas00000000
20WorldOne United00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Tomas Arėška Komanda:FC Žalia Raudona
7 Varžybų:4
Albert Voskunovič Komanda:VRFM
6 Varžybų:3
Domas Junča Komanda:FC Žalia Raudona
5 Varžybų:4
Titas Vitukynas Komanda:FK Alytis
5 Varžybų:3
Daniel Tarasevič Komanda:FK Vilnoja
4 Varžybų:1
Tadas Švaikevičius Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Simonas Stankevičus Komanda:FK Eagle Team - Setaltas
4 Varžybų:3
Marius Škadauskas Komanda:FC Žalia Raudona
4 Varžybų:4
Benas Paulėkas Komanda:FK Alytis
3 Varžybų:3
Edvinas Šiukšta Komanda:FM Vilniaus Vytis
3 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas
FotoInformacija
Ignas Baranauskas Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado
1 0
Augustas Trinkūnas Komanda:FK Alytis
1 0
Albert Masliuk Komanda:VRFM
1 0
Ronaldas Nagrockis Komanda:FC Žalia Raudona
1 0
Martin Traskovskij Komanda:FK Maraksis
0 1
Tomaš Korkut Komanda:FK Maraksis
0 1
Arminas Lapinskas Komanda:FK Contra - Prima Line
0 1
Piotr Truselevič Komanda:VRFM
0 1
Ignas Vilkelis Komanda:FK Fortitudo
0 1
Liepa   2024
PrAnTrKtPnŠtSk
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mūsų partneriai: